EYDEP Sertifikası

Savunma Sanayi Başkanlığı Endüstriyel Yetkinlik Değerlendirme ve Destekleme Programı (EYDEP) kapsamında, Poliner Plastik A.Ş. tesislerinde üretim kategorisinde gerçekleştirilmiş olan EYDEP Değerlendirmesi sonucunda firmamız ES-101 C kategorisinde sertifika almaya hak kazanmıştır.

Çalışan Eğitimlerimiz Devam Ediyor

İnterkan A.Ş.’de çalışan eğitimleri sosyal mesafe, maske ve temizlik kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilmeye devam ediyor. İnterkan A.Ş. İnsan Kaynakları Yetkilisi Dilek Bentürk Kömüş, yeni dönem eğitimlerini “Fabrikamızda çalışanlarımızın sürekli olarak gelişmesi için gerekli eğitimlerin her zaman destekçisiyiz. Çalışanlarımıza maske, mesafe ve hijyen kurallarına uygun şartlarda eğitim vermeyi sürdüreceğiz.” şeklinde ifade etti.

İnterkan Çalışanlarına Antikor Testi

İnterkan A.Ş. çalışanlarının korona virüse karşı bağışıklık durumlarının tespiti amacıyla antikor testi uygulandı. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde 11 Mart 2020 tarihinden itibaren görülmeye başlayan Covid-19 virüsü ile mücadele kapsamında her türlü tedbiri alan İnterkan A.Ş. firması Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz “Çalışanlarımızın sağlığı önemsiyoruz. Bu nedenle Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında Sağlık […]

Güncel Logomuz

27 yıldan sonra kazandığı güç, deneyimle ve güvenilir hizmet anlayışını görsel kimliğine de yansıtmak isteyen İnterkan yeni logosuna kavuştu…

Poliner’e Ödül

Poliner Plastik AŞ. Kocaeli Sanayi Odası tarafından düzenlenen ve en iyilerin kürsüye çıktığı 11’inci Sektörel Performans Değerlendirme Ödül Töreni’nde “Plastik ve Kauçuk Ürünleri Sanayi Sektörü Büyük Ölçekli Kuruluş” kategorisinde ödüle layık görüldü. Poliner Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Yılmaz, ödülü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’nun elinden aldı.